Tréninky na umělé stěně

2 položek celkem
Dárkový poukaz - 2 individuální hodiny lezení na stěně
1 400 Kč

Pro všechny lezce pod vedením instruktora.

Napiš na greentreesmonkeys@gmail.com a domluv se na první lekci.

Tréninky pro začátečníky
Během lekcí na boulderu a na laně tě naučíme vše od základů. Lézt správně je důležité, aby se zabránilo špatným pohybovým návykům, které omezují lezeckou techniku, mohou vést ke zranění a špatně se odnaučují. Budeme pilovat techniku a dle tvých schopností postupovat úrovněmi dál. Každému jednotlivci trénink přizpůsobíme.

Tréninky probíhají pravidelně každé úterý od 19:15 – 21:15 hod. v Lezeckém centru SmíchOFF.

Tréninky pro mírně pokročilé

Do tréninků je možné zařadit se až po dosažení určité lezecké úrovně a osvojení si základních pravidel pohybu na stěně. Navazuje a upevňuje znalosti, které jsme Vás naučili v základním kurzu, nebo které jste získali jinde. Trénink je určen pro opičáky, které lezení nadchlo, a chtějí se v něm zdokonalovat. Tréninky probíhají pravidelně během celého pololetí a je možné na ně chodit „nepravidelně“ (na rozdíl od základního lezeckého kurzu; ovšem pro posun v lezení doporučujeme pravidelnou docházku).

Tréninky probíhají pravidelně každé úterý od 19:15 – 21:15 hod. v Lezeckém 
centru SmíchOFF.

Tréninky pro pokročilé

Jsou pro zkušené opičí matadory, kteří chtějí pravidelně zlepšovat svoji lezeckou kondici. Do tréninku se začleníte po konzultaci s trenéry. Lekce se konají pravidelně během celého pololetí ve stejnou dobu na stejném místě (pokud se skupina nedohodne na výjimečném tréninku jinde). I zde je možná volnější „docházka“. Ovšem pravidelná docházka dělá divy!

Tréninky probíhají pravidelně každé pondělí od 19:15 – 21:15 hod. ve Sportovním centru Jeremi a každou středu od 19:15 – 21:15 hod. v Lezeckém centru SmíchOFF.

I. pololetí - září až leden

II. pololetí - únor až červen

O letních prázdninách a státních svátcích tréninky neprobíhají.
Lekce probíhají v minimálním počtu 3 účastníků. Pokud se někdo včas omluví a není naplněn minimální počet, trénink se ruší.