Horolezecký oddíl Green Trees Monkeys

Tréninky a skalní kurzy pro dospělé

Kurzy skalního lezení a slaňování

Nabízíme možnost kurzu nebo teambuilding akce – skalní lezení pro začátečníky (Vltavská žula, Srbsko), kurz tradičního lezení na písku (Tisá) a ferratové dobrodružství (Děčín, Tábor + Bechyně).

  • půldenní 3 000,- pro jednoho až dva lezce
  • celodenní 5 000,- pro jednoho až dva lezce

Objednávejte na info@gtmlezeni.cz

 

Tréninky na stěně pro pokročilé

Do tréninků je možné zařadit se až po dosažení určité lezecké úrovně a osvojení si základních pravidel pohybu na stěně. Tréninky jsou určené pro opičáky, které lezení nadchlo a chtějí se v něm zdokonalovat. Do kurzu je možné chodit „nepravidelně“, ovšem pravidelná docházka dělá divy!

  • každé pondělí od 18:15 do 20:15 hod. v lezeckém centru Třináctka,

Lekce probíhají v minimálním počtu 4 účastníků. Pokud se někdo včas omluví a není naplněn minimální počet, trénink se ruší.

Každý trénink stojí 400,- Kč. Vstup na stěnu si platíš sám.

 

Tréninky na stěně pro začátečníky

  • každou středu od 18:00 do 20:00 hod. v lezeckém centru Třináctka.

Každý trénink stojí 300,- Kč. Vstup na stěnu si platíš sám.

 

Tréninky probíhají I. pololetí – září až leden (začínáme 3. týden v září) a II. pololetí – únor až červen. O letních prázdninách a státních svátcích tréninky neprobíhají.

 

Lze domluvit také  individuální trénink na boulderu či laně, kde tě naučíme vše od základů, abychom zabránili špatným pohybovým návykům, které mohou vést ke zranění a těžko se odnaučují. Budeme pilovat techniku a dle tvých schopností postupovat úrovněmi dál. Každému jednotlivci trénink přizpůsobíme.

Napiš na greentreesmonkeys@gmail.com nebo zavolej na 723 245 157 a domluv se na první lekci.