O nás

Jak to celé začalo 

Impulsy k založení oddílu přicházely v čase. Byly jimi nedostatky, které se nás bytostně dotýkaly, a které jsme se stále snažili odstraňovat, ne vždy to však bylo možné. Neustále se nám nutilo do hlavy několik základních otázek. Jak je možné, že komerce dokáže devalvovat něco tak základního jako je sport a pobyt v přírodě? Proč je přístup k dětem osobní jen na individuálních hodinách a na normáním tréninku je kvůli jejich nadměrnému počtu instruktor spíše pasován do role hlídače? O kolik lépe by se to celé dělat dalo, kdybychom měli možnost určit si vlastní mantinely?

A tak to celé začalo. Zformovali jsme tvrdé jádro týmu a začali plánovat. Na základě společných hodnot jsme vystavěli koncepci, která nám samotným dokázala, že to lépe dělat jde. 

Děláme to s chutí a pro radost!

Proč trénovat s námi?

V současnosti oddíl GTM disponuje zkušenými instruktory s akreditací, pro které je lezení též osobní zálibou. Řídíme se souborem tréninkových plánů a postupů navržených speciálně pro naše kurzy. 

Chceme být lepší než ostatní - jiným přístupem a pozitivním myšlením ke všemu. Chceme vést děti nejen jako skvělé lezce, kteří milují pohyb, ale i jako lidi vážící si přírody a pobytu na čerstvém vzduchu. Budujeme týmového ducha, jelikož „sami toho zvládneme tak málo, ale když se spojíme, zvládneme cokoli“ (Helen Koller).

Kromě pravidelných tréninků na stěně se věnujeme také po celý rok závodům, doplňujícím pohybovým aktivitám a především skalním akcím, po republice i po světě. 

Pro zájemce sestavujeme měsíční tréninkový plán pro lezení na stěně, kampus i cvičení doma a zajišťujeme komplexní laboratorní diagnostiku. Vedeme doplňkové stretchingové, silové a boulderovací tréninky a poradenství. Spolupracujeme s nutričními poradci, workout trenéry a fyzioterapeuty. 

Naše nezisková organizace funguje pouze z příspěvků a darů a hlavním motorem její činnosti je prospěšnost společnosti. Pro vás, pro vaše děti a hlavně společně. :)

Team GTM


Jiří Pummer
 
Head Coach
+420 734 241 767 

Lenka Mazačová
 
Eventový specialista, administrativní činnost, support
+420 776 099 116

Anežka Radouchová
 
Instruktor

Martin Jech
 
Instruktor
Petra Růžičková


Instruktor
+420 728 685 586 


Jakub Řídký
 
Grafik, designer

Eduard Uhlík
 
Fyzioterapeut
+420 607 205 693