Známe výherce mikiny

Na přelomu prosince a ledna proběhla soutěž Green Cleaner o dětská trička a jednu mikinu Green Trees Monkeys.

Děti měli za úkol aktivně se zapojit do uklízení životního prostředního a získat za to odměnu. Nechali jsme plně na jejich zvážení do jaké míry se zúčastní. Zda někde zvednou obal, nebo půjdou cíleně do parku, lesa, ke škole a místo vyčistí od odpadků, které tam nepatří.

Cílem akce bylo, aby si děti uvědomili, že všichni jsme součástí prostředí, ve kterém žijeme a svým jednáním ho utváříme. Všechny změny začínají vždy nejdříve u nás samotných a i drobnosti mohou ovlivnit další neopičáky i opičáky.
 
Z celého oddílu jsme za účast oddílovými tričky obdarovali 12 opičích hrdinů, od kterých máme krásné odpovědi na naše otázky i úklidové fotky, jenž byly součástí akce.
 
Dětí jsme se ptali na tyto 4 otázky:
 
1. Proč lezu?
2. Jak dlouho lezu v oddíle GTM?
3. Proč lezu v oddíle GTM?
4. Nejlepší opičí zážitek?
 
Zjistili jsme, že všichni mají jednu věc společnou. Všichni lezou, protože je to baví! 
 
Z účastníků soutěže jsme vylosovali výherce mikiny, kterým je VOJTA POLÁČEK a zde přikládáme jeho odpovědi, které nás vzali za srdce!
 
Proč lezu: "Lezení mě strašně baví a chtěl bych se pořád zlepšovat."
Jak dlouho lezu v GTM: "Půl roku."
Proč lezu v GTM: "Opičáci se stali trochu mojí rodinou. Lezení je tu brané vážně, ale přitom je s opičáky taky zábava, všichni se k sobě chovají hezky a pomáhají si."
 
Můj nejlepší opičí zážitek: "Na podzim jsem byl s opičáky na závodech v Ústí. Kromě závodů, které byly samozřejmě bezva, byl pro mě úžasný večer strávený s lidmi z opičáků. Legrace, porozumění, prostě jako doma :-)" 
 
Oblečení zasponzorovala developerská společnost SATPO a Green Trees Monkeys, kterým tímto ještě jednou moc děkujeme za podporu mládeže.
 
Náš oddíl je spjat s přírodou a využíváme ji k dělání toho, co nás baví - lezení. Proto bychom po sobě všichni měli nechávat jen tu nejlepší vizitku. Doufáme, že v běžném životě stále zůstanete hrdiny Green Cleanery. 
 
Děkujeme i těm, kteří se do soutěže nepřihlásili, ale i přes to uklízeli. Jsme na všechny moc pyšní, děláte nám radost!