KORONAVIRUS - INDIVIDUÁLY A VÝJEZDY DO SKAL MÍSTO ZRUŠENÝCH LEZECKÝCH TRÉNINKŮ

Milé opičky,

vládní opatření se pomalu uvolňují a lezecké stěny mají ode dneška otevřeno. I tak ale nemůžeme začít se skupinovými tréninky a na stěnách můžeme lézt pouze na individuálních lekcích.

LEZENÍ VE SKALÁCH

Abyste se doma nenudili, nabízíme od pondělí 27.4. jednodenní výjezdy do skal v okolí Prahy. Na Rovišti, v Hlubočepech, Černolicích, Srbsku, Kornu nebo v Tetíně je totiž super lezení všech obtížností. Pokud bude hezké počasí, bude určitě lepší trávit odpoledne na čerstvém vzduchu v přírodě.

Lézt budeme každý všední den cca od 13:00 do 19:00 (některé děti mají dopoledne vyučování).

Výjezdy vždy přizpůsobíme počasí (pokud bude pršet, zůstaneme doma). 

Lokalitu vybereme podle složení skupiny tak, aby si lezení užil opravdu každý.

Instruktorovat bude Jirka s Marianem, případně další instruktoři.

Dopravu je potřeba řešit vlastní. Pokud pojede Marian, vejde se mu do auta dalších 6 lidí. Na některá místa se dá dojet vlakem, jestli máte dost odvahy.

Cena: 900,- Kč / den

(Zahrnuje jen práci instruktorů, lana a expresky. Doprava a strava vlastní, stejně tak sedák, lezečky a HELMA.)

Přidáte se? Pokud ano, napište nám přes messenger, na mail greentreesmonkeys@gmail.com nebo pošlete sms / zavolejte na 777101218 (Karolína Krousová). Ideálně co nejdříve, nejpozději však den předem do ‪17:00‬. Do ‪19:00‬ vždy pošleme informační mail, jestli a kam se následující den vyráží, kdy a kde je sraz a v kolik budeme končit.

INDIVIDUÁL NA STĚNĚ

Pokud máte zájem, dejte vědět, domluvíme se. Napište nám přes messenger, na mail greentreesmonkeys@gmail.com nebo pošlete sms / zavolejte na 777101218 (Karolína Krousová).

Cena: 700,- Kč / hodinu + vstupné na stěnu

POZOR - Dětem z našich tréninkových skupin budeme oproti dnu ve skalách nebo individuálu “párovat” tréninky zrušené kvůli koronaviru. U výběrovky mínus 340,- Kč, u běžných tréninků mínus 290,- Kč za každý zrušený trénink. Doúčtujeme dodatečně. Pokud s námi nevyrazíte do skal ani na individuál, nabídneme vám po návratu k normálu za nevychozené tréninky náhradu.