Český pohár do 14 let v Olomouci - 17.3.2018

Závody závody a zase závody ????. Jak probíhal Český pohár v lezení na obtížnost do 14 let v Olomouci a další program na zbytek víkendu?
 
Mezi 106 dětmi z ČR a Polska jsme v sobotu 17.3.2018 na závodech opět excelovali!
 
Děcka měla v kvalifikaci 2 cesty a obtížnost byla tak vysoká, že nám po velkém snažení doslova děti padaly z nebe :). Stavěči nešetřili žádnou kategorii až byly pod stěnou skoro víc potřeba boulder matky, než lano. O to větší napětí bylo ve vzduchu a my podporovali jak o život. Každý krok na víc byl vydřený. Díky OFFu si všichni mohly vyzkoušet tréninkový program v praxi a pod tlakem, protože dlouhé kroky a dynama byly v celé kvaldě.
 
Náročné cesty rozřadily 8 lezců až ve finále a za Green Trees Monkeys vezeme vítězství! 
 
Šelma Fanda Danda v U14 2. místo! 
Z Bulenovic Family se Štěpán Bulena v U14 umístil na 5. místě. 
Zbyněk Vávra v U14 na 8. místě. 
Arinka Yurchenko o chlup nepostoupila do finále a skončila na 9. místě. 
Klárka Bulenová v U12 na 11. místě.
 
Pořád se potvrzují Jirkova slova "Kde je vůle, cesta se nachází." Všem opičkám gratulujeme, děláte nám velkou radost! 
 
A jak bylo večer u Pummerů? Blaze, a i když dobře ví jaký bugr umí opice udělat, přivítali nás s otevřenou náručí a brácha Vašek se postaral o kytaru, zpěv a rock and roll. Úsměv na tváři se v téhle rodině dědí. Toš pěkné to bylo, moc děkujeme. :)

V neděli jsme prověřili cesty na HUDY stěně v Brně, kde se se děti hecly a po sobotních závodech zkusily pár cest. A co dál? Jedeme na bowling... Po startu jsme všichni cvičně vyčistili žlábky od pavučin :) a pak to rozjeli. Zbynďa se ve druhé hře zlepšil o 100% a Arinka se dopracovala až k vítězství. Asi je vám jasné kdo exceloval, co Jirka vezme do ruky, to mu prostě jde a pořád se chce zlepšovat :). Je vidět, že opakování pohybů se vyplatí na stěně i na dráze. Good job!
 
Zázemí i zábava na jedničku. Všem děkujeme za super víkend.