Lezení na skalách

6 položek celkem
arco
13 800 Kč

Zážitkový zájezd u Lago di Garda v Itálii.

Frankenjura pro pokročilé - 22.7. - 26.7.2020
8 000 Kč

Lezení pro pokročilé lezce.

Sněžník pro děti - 1.8. - 7.8.2020
7 900 Kč

Vhodné i pro nejmenší, alespoň mírně pokročilé děti. Spousta zábavy, lano, bouldering, krásná příroda.

Sněžník pro děti - 25.7. - 31.7.2020
7 900 Kč

Vhodné i pro nejmenší, alespoň mírně pokročilé děti. Spousta zábavy, lano, bouldering, krásná příroda.

arco
13 800 Kč

Zážitkový zájezd u Lago di Garda v Itálii.

Velikonoční Arco - 5.4. - 12.4.2020
14 900 Kč

Sportovní cesty pro všechny lezce.

Jakmile nám jaro ve svém počátku dovolí vyrazit do skal, neváháme. Celou sezónu, kterou uzavírá pozdní podzim chceme využít naplno a pořádáme otevřené akce ve skalách. Jezdíme po Česku i po světě na různorodá skalní místa. V průběhu roku pořádáme víkendové dětské zájezdy, přičemž osvědčenými stálicemi jsou například Sněžník, Tisá, Roviště, Moravský kras, Labské pískovce a další.

Přes léto vyrážíme do světa na delší pobyty, oblíbená je něměcká Frankenjura, oblast, kam pravidelně jezdí trénovat světová špička. Jura je charakteristická zkamenělinami a dírkami, které jsou skvělé pro trénink na posilování prstů. V Rakousku nesmí chybět alpský Höllental a jejich nádherné vícedélky a také Zillertal kam se na lezení sportovek dopravujeme lanovkou až do nadmořské výšky nad 2500 m.n.m. Z Francie nabízíme boulderovací svatyni Fontainebleau, balvanové bludiště jako stvořené pro milovníky boulderinku. A pokud by Vás to táhlo dál na jih za sluncem, italské Arco, které je mekkou evropského lezení stejně jako Yosemity v Americe. Leží pod krásným podhůřím Alp u čistého jezera Lago di Garda, Vás dozajista nadchne.

Kromě lezení děti čeká i aktivní odpočinek o rest nelezeckých pauzách. Rádi jim ukazujeme nová místa, a proto si vyšlápneme na pěkný výlet, vykoupat se v místních jezerech, nebo se rozhlédnout z krásných vyhlídek. Večerní volno prokládáme společenskými hrami a snažíme se spolu příjemně využít čas a budovat kolektiv kamarádů.

Děti jsou součástí týmu a děláme tedy vše společně. Společně si uvaříme i uklidíme a učíme je vzájemně si pomáhat a podílet se na chodu celého zájezdu. 


Pro lezení na skalách jsme vám uvedli krásná místa a budeme rádi, když se k nám přidáte a i pro vás se stanou oblíbenými.

Aktuální nabídku lezení ve skalách naleznete v sekci Události a fotky si můžete prohlédnout v sekci Blog.