Lezení na skalách

4 položek celkem
Frankenjura pro pokročilé - 17.7. - 21.7.2019
10 000 Kč

Krásné apartmány blízko skal. Lezení pro pokročilé lezce.

Sněžník pro děti - 5.8. - 11.8.2019
6 900 Kč

Vhodné i pro nejmenší, začátečníky, pokročilé děti. Spousta zábavy, lano, bouldering, koupání v jezírku. Spaní v týpí a stanech, táborák, krásná příroda.

Víkendový Sněžník pro děti - 14.6. - 16.6.2019
3 000 Kč

Vhodné pro všechny děti. Lezení na laně a bouldering.

arco
14 300 Kč

Zážitkový zájezd u Lago di Garda v Itálii.

Jakmile nám jaro ve svém počátku dovolí vyrazit do skal, neváháme. Celou sezónu, kterou uzavírá pozdní podzim chceme využít naplno a pořádáme otevřené akce ve skalách. Jezdíme po Česku i po světě na různorodá skalní místa. V průběhu roku pořádáme víkendové dětské zájezdy, přičemž osvědčenými stálicemi jsou například Sněžník, Tisá, Roviště, Moravský kras, Labské pískovce a další.

Přes léto vyrážíme do světa na delší pobyty, oblíbená je něměcká Frankenjura, oblast, kam pravidelně jezdí trénovat světová špička. Jura je charakteristická zkamenělinami a dírkami, které jsou skvělé pro trénink na posilování prstů. V Rakousku nesmí chybět alpský Höllental a jejich nádherné vícedélky a také Zillertal kam se na lezení sportovek dopravujeme lanovkou až do nadmořské výšky nad 2500 m.n.m. Z Francie nabízíme boulderovací svatyni Fontainebleau, balvanové bludiště jako stvořené pro milovníky boulderinku. A pokud by Vás to táhlo dál na jih za sluncem, italské Arco, které je mekkou evropského lezení stejně jako Yosemity v Americe. Leží pod krásným podhůřím Alp u čistého jezera Lago di Garda, Vás dozajista nadchne.

Kromě lezení děti čeká i aktivní odpočinek o rest nelezeckých pauzách. Rádi jim ukazujeme nová místa, a proto si vyšlápneme na pěkný výlet, vykoupat se v místních jezerech, nebo se rozhlédnout z krásných vyhlídek. Večerní volno prokládáme společenskými hrami a snažíme se spolu příjemně využít čas a budovat kolektiv kamarádů.

Děti jsou součástí týmu a děláme tedy vše společně. Společně si uvaříme i uklidíme a učíme je vzájemně si pomáhat a podílet se na chodu celého zájezdu. 


Pro lezení na skalách jsme vám uvedli krásná místa a budeme rádi, když se k nám přidáte a i pro vás se stanou oblíbenými.

Aktuální nabídku lezení ve skalách naleznete v sekci Události a fotky si můžete prohlédnout v sekci Blog.