Lezení na skalách

4 položek celkem
arco
13 800 Kč

Zážitkový zájezd u Lago di Garda v Itálii.

Frankenjura pro pokročilé - 22.7. - 26.7.2020
8 000 Kč

Lezení pro pokročilé lezce.

arco
13 800 Kč

Zážitkový zájezd u Lago di Garda v Itálii.

Velikonoční Arco - 5.4. - 12.4.2020
14 900 Kč

Sportovní cesty pro všechny lezce.

Jakmile nám jaro ve svém počátku dovolí vyrazit do skal, neváháme. Celou sezónu, kterou uzavírá pozdní podzim chceme využít naplno a pořádáme otevřené akce ve skalách. Jezdíme po Česku i po světě na různorodá skalní místa. V průběhu roku pořádáme víkendové akce ve skalách, přičemž osvědčenými stálicemi jsou například Sněžník, Tisá, Roviště, Moravský kras, Labské pískovce a další.

Přes léto vyrážíme do světa na delší pobyty, oblíbená je něměcká Frankenjura, oblast, kam pravidelně jezdí trénovat světová špička. Jura je charakteristická zkamenělinami a dírkami, které jsou skvělé pro trénink na posilování prstů. V Rakousku nesmí chybět alpský Höllental a jejich nádherné vícedélky a také Zillertal kam se na lezení sportovek dopravujeme lanovkou až do nadmořské výšky nad 2500 m.n.m. Francie nabízíme boulderovací svatyni Fontainebleau, balvanové bludiště jako stvořené pro milovníky boulderinku. A pokud by Vás to táhlo dál na jih za sluncem, italské Arco, které je světovou mekkou evropského lezení ležící mezi krásným podhůřím Alp a čistým jezerem Lago di Garda, Vás dozajista nadchne.

Kromě lezení si na zájezdech o rest nelezeckých pauzách vyšlápneme poznat i nová místa, vykoupat se v místních jezerech, nebo se rozhlédnout z krásných vyhlídek. Večerní volno prokládáme společenskými hrami a snažíme se spolu využít co nejvíce času.

Uvedli jsme vám krásná místa, která můžete navštěvovat na aktivních sportovních a zážitkových dovolených s námi a budeme rádi, když se k nám přidáte.

Aktuální nabídku lezení ve skalách naleznete v sekci Události a fotky si můžete prohlédnout v sekci Blog.