Koronavirus - výjezdy do skal místo zrušenych lezeckých tréninků

16.3.2020 AKTUALIZACE - S OHLEDEM NA NAŘÍZENÍ VLÁDY O PLOŠNÉ KARANTÉNĚ MUSÍME LEZENÍ VE SKALÁCH DO 24.3.2020 S LÍTOSTÍ ZRUŠIT.

Milé opičky,

moc nás mrzí situace ohledně koronaviru, která s sebou přinesla i zavření lezeckých stěn a přerušení našich tréninků. Abyste se doma nenudili a neztratili formu, chceme vám od pondělí 16.3. nabídnout jednodenní výjezdy do skal v okolí Prahy. Na Rovišti, v Hlubočepech, Černolicích, Srbsku, Kornu nebo v Tetíně je totiž super lezení všech obtížností. Pokud bude hezké počasí, bude určitě lepší trávit den na čerstvém vzduchu v přírodě.

Výjezdy bychom vždy přizpůsobili počasí (pokud bude pršet, zůstaneme doma). 

Lokalitu vybereme podle složení skupiny tak, aby si lezení užil opravdu každý.

Instruktorovat bude Jirka s Marianem, případně další instruktoři.

Dopravu je potřeba řešit vlastní. Pokud pojede Marian, vejde se mu do auta dalších 6 lidí. Na některá místa se dá dojet vlakem, jestli máte dost odvahy.

Cena: 900,- Kč / den

(Zahrnuje jen práci instruktorů, lana a expresky. Doprava a strava vlastní, stejně tak sedák, lezečky a HELMA.)

POZOR - Dětem z našich tréninkových skupin budeme oproti dnu ve skalách “párovat” tréninky zrušené kvůli koronaviru. U výběrovky mínus 340,- Kč, u běžných tréninků mínus 290,- Kč. Doúčtujeme dodatečně. Pokud s námi nevyrazíte do skal, nabídneme vám po skončení nouzového stavu za nevychozené tréninky náhradu.

Přidáte se? Pokud ano, napište na greentreesmonkeys@gmail.com nebo zavolejte na 777101218 (Karolína Krousová). Ideálně co nejdříve, nejpozději však den předem do ‪17:00‬. Do ‪19:00‬ vždy pošleme informační mail, jestli a kam se následující den vyráží, kdy a kde je sraz a v kolik budeme končit.