Děti

3 položek celkem
Dárkový poukaz - 2 individuální hodiny lezení na stěně
1 400 Kč

Pro všechny lezce pod vedením instruktora.

Sněžník pro děti - 5.8. - 11.8.2019
6 900 Kč

Vhodné i pro nejmenší, začátečníky, pokročilé děti. Spousta zábavy, lano, bouldering, koupání v jezírku. Spaní v týpí a stanech, táborák, krásná příroda.

Těžiště naší práce, malí a mladí opičáci :). Naučíme lézt děti všech věkových kategorií, od nejmenších po náctileté, od začátečníků po pokročilé.

Snažíme se vymezený čas tréninku pojmout co nejvíc mnohotvárně. Lezení na výškové umělé stěně prokládáme bouldery, kde si děti na nízké stěně osvojují techniky řešení složitých kroků. Na lanu spolu zase překonáváme strach i sami sebe a pracujeme na vytrvalosti. Lezecký okruh je vždy volen individuálně na základě již dosažené úrovně dítěte spolu se zařazením do jeho celkového tréninkového profilu. Naši trenéři učí dle tréninkových plánů a postupů vytvořených speciálně pro kurzy Green Trees Monkeys a děti jsou nejen správně motivované a profesionálně vedené, ale při trénování si užijí i hodně zábavy.

Vedeme je nejen jako skvělé lezce, ale i milovníky přírody a kamarády, kteří stojí při sobě. Týmová práce je pro nás důležitá při lezení i mimo něj. Po celý rok pořádáme výjezdy do skal v České republice i v zahraničí, jezdíme na závody a učíme se nejen vyhrávat, ale i snést prohru.

K dispozici máme odborníky na výživu i fyzioterapeuty, kteří dohlížejí na dobrou kondici vašich dětí.

Níže vypsané tréninky probíhají pod vedením hlavního trenéra Jirky Pummera.
 
Maximální kapacita tréninků je 12 dětí na 2 instruktory.
 
Ke všem přihláškám bude přiložen souhlas se zpracováním osobních údajů, souhlas s fotografováním, natáčením a zveřejňováním na sociálních sítích a webech. Všichni členové našeho oddílu se stanou i členy spolku Green Trees Monkeys z.s., který nám umožňuje čerpat dotace na lezecké akce a činnost zaštiťuje.
 
 

Skupinové dětské tréninky pro 1. pololetí 2019/2020 začínají v pondělí 9. 9. 2019.

Níže naleznete elektronické přihlášky pro stávající i nové klienty. K vyplnění není potřeba mít Gmail. V případě potíží s vyplněním nás prosím kontaktujte.

Pokud bude vaše dítě docházet na více tréninků týdně, zaklikejte prosím všechny varianty, které si vyberete. 
 
Kapacita kurzů je omezena max. počtem 6 dětí u výběrových tréninkových skupin a 12 dětí u ostatních tréninků. Formulář toto zohledňuje, proto doporučujeme s přihlášením neotálet.
 

Stávající klienti se hlásí přes elektronický formulář ZDE.

Od Vás již máme kartičku pojištěnce a potřebné souhlasy, proto je přihlášení rychlejší.

Noví klienti se hlásí přes elektronický formulář ZDE.

Formulář obsahuje základní kontakty, foto kartičky pojištěnce, rozpis tréninků a potřebné souhlasy. Vše díky tomu budeme mít pohromadě, což nám usnadní administrativu. Formulář je vytvořen pouze pro naše účely a žádné ostatní osoby k datům nemají přístup. Bez vyplněné přihlášky není u dětí do 18 let možné docházet na tréninky.

Cena skupinových tréninků při docházce 1x týdně: 6.300,- Kč

Cena výběrových skupinových tréninků při docházce 1x týdně: 7.500,- Kč
 
Bankovní účet pro platby: 2601020882/2010
 
Tréninky probíhají každý den v časech 15:00 - 17:00  a 17:00 - 19:00, výběrová tréninková skupina 15:00 - 18:00, středeční Holešovice 16:00 - 18:00:

pondělí - Jeremi
úterý - SmíchOFF
středa - SmíchOFF, Holešovice
čtvrtek - Jeremi
pátek - SmíchOFF

  • O státních svátcích tréninky neprobíhají
  • námi zrušený trénink je možné nahradit v době ostatních probíhajících dětských tréninků po předchozí domluvě
  • zrušený trénink z důvodu nemoci dítěte apod. lze nahradit v době ostatních probíhajících dětských tréninků po předchozí domluvě

Individuální tréninky domlouvejte prosím telefonicky s Jirkou Pummerem na 734 241 767.